Авторландыру

Главная Мектеп туралы Ресми бөлiм Мектеп тамақтану Конкурстар Объявление о проведении конкурса выбора поставщика услуг по организации питания. Январь 2016 года

Школьное питание - Конкурсы
There are no translations available.

Орта білім беру ұйымдарында

оқушыларды тамақтандыруды

ұйымдастыру бойынша көрсетілетін

қызметтерді жеткізушісін таңдау

жөніндегі үлгілік конкурстық құжаттамаға

2-қосымша

Сайыс туралы хабарлау

Рудный қаласы әкімдігінің «№13 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Рудный қаласындағы, мекен-жайы: 111500, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Рудный қаласы, Парк көшесі, 34; БСН  970240001055, e-mail:  Бұл e-mail спам-боттардан қорғалған, оны көру үшін сізде Javascript қосулы болу керек , ғаламтор-қорлары: www.rudniyschool13.edu.kz орта білім беру ұйымдарында оқушыларды тамақтандырудыұйымдастырырудың қызмет көрсету жеткізушісін таңдауы бойынша сайысты өткізілуі туралы хабарлайды.

Қызмет көрсетілуі керек: Рудный қаласының Рудный қаласы әкімдігінің «№13 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі мекен-жайы бойында, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Рудный қаласы, Парк көшесі, 34.

Ұйымдастырылған қызмет қабылдауышыларының саны – 601 оқушы,  соның есебінде  177 оқушы арнайы санатты оқушылар.

Сайыс туралы хабарлау (бүкіл құжатты жүктеп)

Конкурстық құжаттама (бүкіл құжатты жүктеп)

к Правилам выбора поставщиков
услуг по организации питания
обучающихся в организациях
среднего образования

Объявление о конкурсе

Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 13» акимата города Рудного, адрес: 111500, Республика Казахстан, Костанайская область, город Рудный, улица Парковая 34, БИН  970240001055, e-mail:  Бұл e-mail спам-боттардан қорғалған, оны көру үшін сізде Javascript қосулы болу керек , интернет-ресурс:  www.rudniyschool13.edu.kz объявляет о проведении конкурса по организации питания обучающихся в организации среднего образования.

Услуга должна быть оказана: вКоммунальном государственном учреждение «Средняя школа №13» акимата города Рудного по адресу:  Республика Казахстан, Костанайская область, город Рудный, улица Парковая, 34. Общее количество получателей услуги по организации питания обучающихся в организации среднего образования составляет 601, в том числе 177 обучающихся отдельных категорий.

Объявление о проведении конкурса (скачать документ, полная версия)

Конкурсная документация (скачать документ)

Қолданушылар : 5511
Мақалалар : 536